Gree Klima Wifi Kurulumu Yeni Nesil Kolaylık!Gree klima wifi kurulumuyeni nesil wifi denetim teknolojisini evinize yada iş yerinize sağlar. Artık hızla gelişen teknolojinin gelişmesiyle beraber konfor arayışımız yeni noktalara taşınmaya adım atmıştır. Bunlardan biri de yaz kış kurtarıcımız olan klimalardır. Klimalarda wifi özelliği tamamen bizim konforumuza nazaran tasarlanmıştır. Bunun için ister evden uzakta, ister evin içinde… Klimanızı uzaktan kumandaya gerek kalmadan bir tek bir uygulama ile uzaktan denetim edebilirsiniz.

Bu yazı ile Gree klima wifi kurulumu ve bu wifi özelliği ile neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Öyleyse başlamış olalım.

Gree Klimayı Kapalı Moduna Alın

Gree klimanızın kapalı konumda olduğundan güvenilir olmalısınız. Kapalıysa, klimanızın uzaktan kumandasındaki MOD ve WIFI düğmelerine aynı anda basmalısınız. Bunu yaptıktan sonrasında, klimadan bir bip sesi duyacaksınız. Şimdi öteki işlemlerle kurulumumuza devam edelim.

Gree Klima Wifi Kurulum Uygulaması

Gree klima wifi kurulumu Tek ihtiyacınız olan “Gree+” uygulamasını akıllı telefonunuza, tabletinize yada bilgisayarınıza indirmek. Hususi bir “Gree”Gree+Denetim sistemine haizdir. Bu sistem yardımıyla klimanızı cep telefonu, tablet yada bilgisayar üstünden denetim edebilirsiniz. Üstelik oldukca ergonomik ve kullanışlı bir uygulama olan Gree+ aracınız olacak.

Peki uygulamayı iyi mi indirebilirsiniz? Bu uygulama IOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur. App Store yada Google Play uygulamalarına girip arama alanına “Gree+” yazmanız yeterlidir. Kurulum için ilkin bunu indirin.

Gree+ Uygulamasında Yapılması Gerekenler

Gree klima denetim uygulaması İndirdikten sonrasında çıkacak ikazları okuyun ve izin verin. Bundan sonrasında kayıt olmanız gerekir.

  • Lüzumlu detayları doldurup kayıt olduktan sonrasında sağ üstteki “+” işaretine basarak aygıt ekleyebilirsiniz.
  • Buraya tıkladıktan sonrasında klima seçeneğini seçin ve manuel olarak aygıt ekle seçeneğini işaretleyin.
  • Lüzumlu onayları verdikten sonrasında ekrana Gree klimanızın wifi adı gelecektir. Bu bölümde görünene tıklayın ve sonraki düğmeye basın.
  • Bağlandığınız wifi yeni ekranda burada görünecektir. Wifi şifrenizi girerek devam edin. Gree+ ile kullanılacak aygıt olarak görüntülenen uyarı ekranında “Bağlan”a tıklayın.
  • Başka bir işlem yapmadan ilkin ortalama 2 dakika beklemeniz gerekir. Yukarıdaki yuvarlak ekranda göreceğiniz yüzde göstergesi %100 olana kadar bekleyin.
  • yeşil wifi kurulumu artık kullanıma hazırdır. Istediğiniz rahat kullanıma derhal başlayabilirsiniz.

Gree Klima Wifi Özelliği İle Neler Yapabilirsiniz?

Gree klima wifi özelliği ilk olarak kullananların yaşamını kolaylaştırmayı amaçlar. Bunun için oldukça ergonomik ve kullanışlı özellikler içermektedir. Gree klimanın hem wifi özelliği hem de teknik özellikleri son aşama kullanıcı dostudur.

Wifi özelliklerinden bahsederken dışarıdan denetim edebileceğinizi söylemiştik. Bu da bilhassa yaz ve kış aylarında evinizde istediğiniz sıcaklığa anında ulaşmanızı sağlar. Uzaktan ayarlayabileceğiniz ısı ayarı ile evinize geldiğinizde sizi serinlik/ısı karşılar. Böylece istediğiniz konfordan taviz vermemiş olmuş olursunuz.

Sadece uygulamanın rahat ve kullanışlı arayüzünden istediğiniz ısı ayarını ve fan ayarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eve ulaşmadan önce klimanızı istediğiniz sıcaklığa zahmetsizce ve son aşama kolay bir halde ayarlayın. Evinize yada iş yerinize geldiğinizde yazın sıcağından, kışın soğuğundan etkilenmezsiniz.

İklimlendirme sektöründe wifi özellikli klimalara talep arttı ve artmaya devam ediyor. Dünyanın en oldukca satan klima markası Gree’dir. Vatanımızda Gree markası fonksiyonel standardını iklimlendirme sektöründe ortaya koymakta ve bundan dolayı talebi hızla artmaktadır.] }

YORUM EKLE

Ekvator Medya